RN73H1JTTD4531D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4531D10
JLCPCB Part #
C4160073
Description
100mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS