RK73G2BTTD1693C
MFR.Part #
RK73G2BTTD1693C
JLCPCB Part #
C7342932
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS