RN73H2ETTD38R8C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD38R8C50
JLCPCB Part #
C4302424
Description
250mW 38.8Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS