RK73G2BTTD1303F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1303F
JLCPCB Part #
C7342877
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS