RK73G1JTTD3320F
MFR.Part #
RK73G1JTTD3320F
JLCPCB Part #
C2578019
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS