HV732HRTTE3924F
MFR.Part #
HV732HRTTE3924F
JLCPCB Part #
C7287305
Description
-55℃~+155℃ 3.92MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS