RN73H1JTTD4370B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4370B10
JLCPCB Part #
C4134232
Description
-55℃~+155℃ 100mW 437Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS