RK73G2BRTTD9760F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD9760F
JLCPCB Part #
C6649531
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS