WK73R2BTTD8203F
MFR.Part #
WK73R2BTTD8203F
JLCPCB Part #
C6349883
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS