RK73G2BRTTD9101D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD9101D
JLCPCB Part #
C7284721
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS