RK73G2BRTTD9091F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD9091F
JLCPCB Part #
C6649517
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS