AA1206FR-075K11L
MFR.Part #
AA1206FR-075K11L
JLCPCB Part #
C2136155
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS