RK73G2BRTTD62R0D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD62R0D
JLCPCB Part #
C6974400
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS