RN73H2ETTD2001D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2001D25
JLCPCB Part #
C4318179
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS