RK73G2BRTTD5493F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD5493F
JLCPCB Part #
C5874812
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS