RN73H2ETTD12R1F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD12R1F25
JLCPCB Part #
C3962838
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS