RK73G2BRTTD5112D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD5112D
JLCPCB Part #
C6974375
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS