RK73G2BRTTD4701D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD4701D
JLCPCB Part #
C6649316
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS