RN73R1JTTD3302A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3302A25
JLCPCB Part #
C3949212
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS