RK73G2BRTTD4320F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD4320F
JLCPCB Part #
C5874776
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS