RK73G2BRTTD4121C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD4121C
JLCPCB Part #
C5851101
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS