RK73G2BRTTD3742D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3742D
JLCPCB Part #
C6649198
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS