RK73G2BRTTD3650F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3650F
JLCPCB Part #
C5874753
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS