RN73R1JTTD1301C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1301C25
JLCPCB Part #
C2517995
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS