RK73G2BRTTD3302C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3302C
JLCPCB Part #
C7049796
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS