RN732BTTD1580A05
MFR.Part #
RN732BTTD1580A05
JLCPCB Part #
C4341311
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS