RK73G2BRTTD3091D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3091D
JLCPCB Part #
C7284608
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS