RK73G2BRTTD1690F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1690F
JLCPCB Part #
C5874653
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS