RK73G2BRTTD1960F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1960F
JLCPCB Part #
C7340566
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS