RK73G2BRTTD1272F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1272F
JLCPCB Part #
C7284519
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS