SG73S2BRTTD3012F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3012F
JLCPCB Part #
C6679022
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS