RK73G2BRTTD1212D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1212D
JLCPCB Part #
C5850965
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS