RN73R1ETTP7062B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP7062B50
JLCPCB Part #
C2522199
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 70.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS