RK73G2ATTD9090C
MFR.Part #
RK73G2ATTD9090C
JLCPCB Part #
C6648880
Description
-55℃~+155℃ 125mW 909Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS