RK73G2ATTD8660D
MFR.Part #
RK73G2ATTD8660D
JLCPCB Part #
C5850929
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS