RK73G2ATTD8450F
MFR.Part #
RK73G2ATTD8450F
JLCPCB Part #
C5874590
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS