HV733ATTE1245F
MFR.Part #
HV733ATTE1245F
JLCPCB Part #
C4125994
Description
-55℃~+155℃ 12.4MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS