RN73H1JTTD2462D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2462D25
JLCPCB Part #
C4350454
Description
100mW 24.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS