RK73G2ATTD7871C
MFR.Part #
RK73G2ATTD7871C
JLCPCB Part #
C7284479
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS