RK73G2ATTD7151D
MFR.Part #
RK73G2ATTD7151D
JLCPCB Part #
C6975062
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS