RN73R2BTTD1600F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1600F50
JLCPCB Part #
C2544878
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS