SG73P1JRTTD121G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD121G
JLCPCB Part #
C5750797
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS