RK73G2ATTD6802F
MFR.Part #
RK73G2ATTD6802F
JLCPCB Part #
C5724937
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS