RK73G2ATTD6652D
MFR.Part #
RK73G2ATTD6652D
JLCPCB Part #
C6648810
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS