RN731JTTD2402B25
MFR.Part #
RN731JTTD2402B25
JLCPCB Part #
C186425
Description
24kΩ 63mW 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS