RK73G2ATTD64R9F
MFR.Part #
RK73G2ATTD64R9F
JLCPCB Part #
C5724929
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS