RK73H1JTTD6813D
MFR.Part #
RK73H1JTTD6813D
JLCPCB Part #
C6396239
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS