SG73G1JTTD4020D
MFR.Part #
SG73G1JTTD4020D
JLCPCB Part #
C5893597
Description
-55℃~+155℃ 333mW 402Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS