RK73G2ATTD5900D
MFR.Part #
RK73G2ATTD5900D
JLCPCB Part #
C7284443
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS