SG73S2ERTTD2321D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2321D
JLCPCB Part #
C6295600
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS